You are currently viewing Skorzystałam z profesjonalnego szkolenia kosmetycznego

Skorzystałam z profesjonalnego szkolenia kosmetycznego

Od kilku miesięcy pracowałam, jako recepcjonistka w zakładzie kosmetycznym. Ostatnio rozmawiałam z jego właścicielką. Powiedziałam jej, że chętnie spróbowałabym pracy, jako kosmetyczka. Dowiedziałam się od niej, że jeśli zrobię odpowiednie szkolenia i uzyskam niezbędne certyfikaty, z chęcią mnie ona zatrudni, ponieważ w najbliższym czasie będzie rozszerzać działalność zakładu.

Zrobiłam szkolenie kosmetyczne w Poznaniu

szkolenia kosmetyczne poznańBardzo się z tego powodu ucieszyłam. Dowiedziałam się od niej

buy amoxil

, jakie powinnam zrobić szkolenia kosmetyczne Poznań to miejscowość, w której mieściła się polecana szkoła policealna dla dorosłych, gdzie można było skorzystać z takich szkoleń i kursów. Mieszkałam niedaleko, dlatego to było dla mnie bardzo dobre rozwiązanie. Zainteresowałam się tym tematem i przeczytałam więcej informacji na temat takich kursów. Okazało się, że za kilka dni zaczyna się kolejny turnus szkoleń i to już ostatnie dni na zapis na to szkolenie kosmetyczkę, które wydawało mi się najbardziej interesujące. Zdecydowałam się na nie zapisać, ponieważ cena była niezwykle niska, atrakcyjna. Już wkrótce przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Byłam bardzo zadowolona, ponieważ zajęcia odbywały się wieczorami w kilkuosobowych grupach. Nie miałam problemu z pogodzeniem pracy i udziałem w szkoleniach. Dostawaliśmy również wiele materiałów dydaktycznych do nauki w domu.

W ramach wybranego przeze mnie szkolenia, mogliśmy odbyć także praktyki pod okiem profesjonalisty, dzięki czemu czułam się świetnie przygotowane do egzaminu. Bez problemu go zdałam i uzyskałam certyfikat, dzięki czemu od razu mogłam zacząć pracę, jako kosmetyczka. Najważniejsze było dla mnie to, że kurs okazał się solidny i naprawdę wiele się na nim nauczyłam. To było dla mnie najważniejsze.