You are currently viewing Skuteczna mezoterapia igłowa

Skuteczna mezoterapia igłowa

Pielęgnacja skóry ma kluczowe znaczenie dla jej stanu, a przede wszystkim jej zdrowia. Większość z nas regularnie stosuje domową pielęgnację, która opiera się na oczyszczaniu, nawilżaniu oraz złuszczaniu, jednakże nie zawsze jest to wystarczające.

Na czym polega zabieg mezoterapii? 

mezoterapia igłowa kraków cenaW Polsce działa nawet kilka tysięcy profesjonalnych gabinetów kosmetycznych, które każdego dnia przyjmują dziesiątki klientów. Kobiety chętnie korzystają z zabiegów oferowanych przez nie, ponieważ są one znacznie skuteczniejsze niż domowa pielęgnacja. Co istotne, są one dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego rodzaju skóry, zatem przyczyniają się do skutecznego wzmocnienia oraz poprawy jakości skóry. Jak wiadomo każda kobieta chce wyglądać jak najdłużej młodo, w związku z czym niejednokrotnie poddaje się licznym zabiegom kosmetycznym mającym na celu wygładzić oraz ujędrnić jej skórę. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na pozbycie się oznak starzenia jest mezoterapia, którą przeprowadzają liczne salony kosmetyczne. Najpopularniejsza jest mezoterapia igłowa, A może powodować co prawda nieduży dyskomfort,j jej rezultaty są zaskakująco pozytywnie. Jeżeli interesuje nas mezoterapia igłowa Kraków cena takiego zabiegu kształtuje się na poziomie około 2400 zł w zależności od salonu i także od miejsca, w którym jest wykonywana. Mezoterapie można stosować niemalże na całym ciele, nawet na skórze głowy. Zabieg ten skutecznie pobudza nasze komórki do produkcji kolagenu, ale również to świetny sposób na dostarczanie w głębsze warstwy skóry cennych składników.

Mezoterapii nie powinno się wykonywać częściej niż kilka razy w roku, ponieważ polega ona na nakłuwaniu skóry w celu pobudzenia jej naturalnych procesów, które prowadzą do zwiększenia produkcji kolagenu. Po wykonanym zabiegu skóra może przez pewien czas być zaczerwieniona, jednakże jest to tylko czasowe.