You are currently viewing Śliczne odznaczenia dla rodziców

Śliczne odznaczenia dla rodziców

 

Jeżeli zależy nam na tym, by nasze wesele było udane, to rada jest jedna — skupmy się na ludziach, których kochamy i cały czas pamiętajmy o tym, że nasi rodzice zrobili dla nas naprawdę wiele, dlatego warto poświęcić im trochę czasu tej nocy i pewnym stopniu wyróżnić ich, by pokazać, że jesteśmy im bardzo wdzięczni i że naprawdę mocno ich kochamy. Na pewno będą szczęśliwi, a i my poczujemy się lepiej. Pytanie jest jedno: jak się za to wszystko zabrać?

Kotyliony idealne na wesele

kotyliony dla rodzicówOczywistym było, że podczas wesela liczył się dla mnie przede wszystkim mój ukochany, ale nie mogłam też zapominać o innych, ważnych dla mnie ludziach, takich jak na przykład moi rodzice. Byli  i są oni dla mnie bardzo ważni, zrobili dla mnie dużo i wychowali na dobrego człowieka, więc chciałam się im odwdzięczyć. Mój przyszły mąż miał podobne odczucia co do swoich rodziców, więc zdecydowaliśmy się wymyślić coś wspólnie. Zaplanowaliśmy cały, długi program podczas wesela, gdzie podziękujemy rodzicom, ale znalazłam dodatkowo piękne kotyliony dla rodziców. Po prostu musiałam je zamówić. Można było na nich wybrać dowolny napis z imieniem rodzica i jakimś miłym dopiskiem. Kolor, wielkość i kształt również można było wybrać więc razem z mężem zaprojektowaliśmy piękne, wyjątkowe kotyliony. Były one naprawdę niesamowite, dobrze wykonane, miały żywe, śliczne kolory a napis prezentował się równie wyjątkowo. Wiadomo więc było, że podarowanie owych kotylionów nie będzie tylko częścią programu wesela, ale stanie się również piękną pamiątką dla rodziców, byłam pewna, że zachowają ową cudowną rzecz. Wesele było bardzo udane, a rodzice byli wręcz zachwyceni kotylionami. Nosili je z dumą przez całe wesele, a teraz trzymają je w domach na honorowym miejscu. Niż dziwnego, są w końcu piękne i niosą pozytywne wspomnienia.

Jeżeli zależy nam na tym, by nasze wesele było udane nie tylko dla nas, ale też dla naszych ukochanych rodziców, to musimy pokazać im jak bardzo ich kochamy. Jedną z bardziej uroczych form pokazania naszej miłości jest podarowanie im spersonalizowanych kotylionów. Teraz bez problemu znajdziemy firmę, która takie posiada i możemy mieć pewność, że nasi rodzice będą wręcz zachwyceni i owy kotylion będzie stanowił dla nich niesamowitą pamiątkę.