You are currently viewing Sposoby na przedłużenie kosmyków

Sposoby na przedłużenie kosmyków

 

Jeśli marzymy o długich włosach jak z okładki ulubionego magazynu modowego musimy albo o włosy regularnie dbać i czekać przez wiele miesięcy na efekty albo je przedłużyć. Obydwie te metody są w porządku, jednak istotne jest to, że druga metoda będzie natychmiastowa. Warto zapoznać się z różnymi metodami na wydłużenie pasm włosów.

Proste metody wydłużania włosów

przedłużanie włosówKiedyś gdy chcieliśmy mieć długie włosy po prostu czekaliśmy aż odrosną. Dzisiaj możemy stosować różne metody jak naturalna i świadoma pielęgnacja, ale również przedłużanie włosów w salonie fryzjerskim. Dbanie o włosy to proces długofalowy, w trakcie którego korzystamy z delikatnych szamponów, wcierek oraz stosujemy tricki włosomaniaczek. Jednak przy tym musimy być regularni. Druga metoda da nam natychmiastowe efekty, jednak musimy wpierw zdecydować się na sposób przedłużania. Są metody laserowe i keratynowa, po których zastosowaniu włosy są bardzo naturalne i doskonale wyglądają. Przy czym metoda laserowa pozwala na późniejszą stylizację oraz farbowanie włosów. Z kolei innym sposobem jest metoda na ringi, jednak źle założone mogą spowodować szkody, dlatego tak ważne jest, aby osoba nam robiąca włosy była doświadczona. Oczywiście, to nie jedyne metody na to, aby móc cieszyć się długimi pasmami. Warto jednak zastanowić się przed doczepianiem pasm czy będzie to jednorazowy wydatek, czy planujemy regularnie je doczepiać. Dzięki temu będziemy świadomi czy to ważna potrzeba.

Posiadanie długich włosów jest dla wielu osób bardzo ważne. Warto jednak pamiętać, iż to nie jedyna rzecz, która powinna być dla nas istotna. Mimo to możemy zainteresować się pielęgnacją wzmagającą wzrost włosów albo przedłużaniem w salonie fryzjerskim. Obydwie te metody są dobre, jednak druga jest natychmiastowa.