You are currently viewing Sprzedaż parasoli ogrodowych

Sprzedaż parasoli ogrodowych

Jestem właścicielką sklepu ogrodowego. W każdym sezonie muszę przygotowywać inne oferty dla swoich klientów. W okresie letnim, który zbliża się wielkimi krokami, stawiam na stoliki ogrodowe i krzesła. Z takimi kompletami świetnie sprzedają się parasole ogrodowe. Muszę teraz przygotować odpowiednią ofertę, tak by przyciągnąć jak największą liczbę klientów. Sama również muszę sobie zakupić taki parasol.

Oferta najlepszych parasoli ogrodowych

najlepsze parasole ogrodowePostanowiłam, że ofertę umieszczę w Internecie, na naszej stronie, oraz w ulotkach promocyjnych. Musiałam wymyślić dobry slogan reklamowy, który zainteresuje potencjalnych klientów do zakupu parasoli. Postawiłam na slogan o nazwie: najlepsze parasole ogrodowe. Zamieściłam tam informacje o wymiarach parasoli, przede wszystkim ich rozpiętości. Ważnym punktem była oczywiście cena. Są one bardzo przystępne dla każdego klienta. Parasole mają za zadanie chronić ludzi przed słońcem, oraz wysoką temperaturą. Są one wykonane z takiego materiału, który nie będzie powodował, że wszystko co znajduje się pod nim będzie się nagrzewać. Niektóre parasole są właśnie takie, że nie da się pod nimi siedzieć. Nasze parasole mają dawać klientom otuchę. Umieściłam również plakat przed swoim sklepem, zachęcający klientów do odwiedzania sklepu i zakupu parasoli. Napisałam również, że jest to nowa kolekcja. To zawsze przyciąga ludzi. Mam nadzieję, że się skuszą na zakup. Po kilku godzinach, zaczęli przychodzić pierwsi chętni. Kupowali przede wszystkim małe parasole ogrodowe, które można na przykład postawić przy leżaku. Takiego typu towary zawsze były bardzo chętnie kupowane. Przyszedł nawet mężczyzna, który zakupił dwa duże parasole, gdyż stwierdził, że musi kupić jeden sobie na taras, a drugi dorosłemu synowi, do ogrodu. Cieszę się, że klientów stale przybywa do mojego sklepu.

Po czterech dniach, od wprowadzenia oferty zeszła ponad połowa parasoli ogrodowych, które miałam w swoim magazynie. Bardzo ucieszył mnie ten fakt. Muszę teraz zamówić jeszcze większą ilość parasoli od swojego dostawcy. Może postawię też na inne modele, tak by urozmaicić swoją kolekcję letnią. Klienci zachwalają nie tylko same parasole, ale także ich cenę, która jest naprawdę przystępna dla każdego. Parasole są bardzo chętnie kupowane.