You are currently viewing Srebrna celebrytka na prezent

Srebrna celebrytka na prezent

Niedługo będę obchodzić swoje kolejne urodziny. Razem z moim chłopakiem mamy umowę, że nie kupujemy sobie prezentów niespodzianek tylko wybieramy coś co nam się przyda, a druga osoba nam to daje. Uważam, że to dużo lepszy pomysł niż nietrafiony prezent, który będzie rzucony w kont, a w końcu pójdzie do śmieci. Dlatego co roku wybieramy budżet jaki możemy przeznaczyć na prezent i kupujemy. 

Piękna, pamiątkowa celebrytka

celebrytka srebrna pozłacanaW tym roku jako, że obchodzę swoje dwudzieste urodziny to zamarzyła mi się celebrytka srebrna pozłacana. Widziałam taką jak ostatnio szukałam prezentu dla mojej mamy na urodziny. Bardzo mi się ona spodobała. Uważam, że będzie to idealny prezent dla mnie. Po pierwsze dlatego, że będzie mi przypominać o moich dwudziestych urodzinach, a po drugie dlatego, że od teraz będą mogła do niej dodawać kolejne części, które są dla mnie ważne w życiu. Celebrytka wykonana jest ze srebra, jednak jest dodatkowo pozłaca co nadaje jej niezwykłego stylu. Mojemu chłopakowi również się bardzo spodobała jak mu pokazałam. Cena mieści się w naszym budżecie prezentowym. Już nie mogę się doczekać jak ją dostanę. Od teraz będę umieszczała na niej każde najważniejsze wydarzenie w swoim życiu za pomocą dodatkowych przywieszek. Ogólnie to mam uczulenie na biżuterię, mogę nosić tylko ozdoby wykonane ze srebra lub złota dlatego bardzo pasuje mi to, że ta która mi się spodobała jest z jednego z tych tworzyw. Zapewne złota też by byłą bardzo fajna, ale koszty samej bransoletki, a później jeszcze dokupowanie do niej dodatków by chyba mnie zjadły. Zresztą srebro jest fajne, ponieważ nadaje się do noszenia na co dzień. Ona i tak jest pozłacana, więc ma swój niepowtarzalny styl. Gdybym miała nosić na co dzień taką z czystego złota to bałabym się, że ją zgubię. Zapewne doprowadziłoby to do tego, że leżałaby w domu, a zakładałabym ją tylko i wyłącznie na jakieś specjalne okazje. 

Dziś dostałam swój prezent. Celebrytka przyszła już kilka dni temu do mojego chłopaka, ale umówiliśmy się, że dostanę ją dopiero w moje urodziny. Dobrze, że mój chłopak potrafi być stanowczy. Tyle mu trułam, żeby mi ją pokazał, że druga osoba to by się już chyba poddała. Bransoletka jest piękna, wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciu. Jest to idealny prezent na moje dwudzieste urodziny.