You are currently viewing W Wiśle zawsze dzieje się coś ciekawego

W Wiśle zawsze dzieje się coś ciekawego

 

Jest takie jedno miasteczko położone na południu naszego kraju, którego odwiedzanie zawsze należy do przyjemności. To takie magiczne miejsce, które wcale nie jest jakąś turystyczną metropolią. Można powiedzieć wręcz przeciwnie – to kameralne miejsce, które rozsławił nasz najlepszy w historii skoczek narciarski. Mowa oczywiście o Wiśle – miasteczku położonym w Beskidzie Śląskim. CO najciekawsze – w tej miejscowości zawsze coś się dzieję i nigdy nie można się nudzić.

Imprezy plenerowe organizują nawet hotele

hotel wisłaNajatrakcyjniejszym miejscem w samej Wiśle jest amfiteatr. Jest położony w centralnym punkcie przy głównej ulicy spacerowej. Przy tej ulicy znajdują się restauracje, sklepiki i bardzo ciekawy bazarek, ale to właśnie amfiteatr przyciąga wszystkich rozlegającymi się dookoła dźwiękami. Bo w tym centralnym punkcie Wisły praktycznie w każdy weekend odbywają się różnego rodzaju imprezy, pokazy czy występy. Jeśli ma się odrobinę szczęścia to można trafić na słynną defiladę orkiestr wojskowych czy na pokaz starodawnych samochodów, które ze względu na swój wiek określa się jako zabytkowe. Niemalże każdy hotel Wisła organizuje swoje imprezy plenerowe na swoim własnym terenie. Jeśli wybierze się ciekawy hotel i zarezerwuje tam noclegi to codziennie można spodziewać się dodatkowych atrakcji. I to się dotyczy zarówno sezonu letniego jak i zimowego. Imprezy hotelowe może nie są tak huczne jak te, które organizuje miasto, ale nie trzeba wychodzić poza teren hotelu, żeby na takiej imprezie móc się pobawić. Jeśli ktoś szuka ciekawego pomysłu na długi bądź standardowy weekend to na pewno Wisła powinna być wyborem numer jeden. W regionie Beskidów jest jeszcze kilka innych ciekawych pod względem turystycznym miejsc, ale Wisła jest szczególnie piękna i atrakcyjna pod względem rozrywkowym. A najwięcej imprez odbywa się właśnie we wspomnianym amfiteatrze.

Przyjeżdżając na południe kraju na weekend koniecznie trzeba zatrzymać się w jednym z pięknych hoteli w samej Wiśle. Jest to takie miejsce, w którym w każdy weekend w amfiteatrze coś się dzieje. Wiele dzieje się również w samych hotelach, w których organizuje się różne imprezy i zabawy dla gości. W Wiśle jest sporo miejsc do zobaczenia. Jest co zwiedzać, ale warto zatrzymać się w tej pięknej miejscowości na dłużej niż tylko weekend.

Więcej informacji można znaleźć na hotelpodium.pl