You are currently viewing Wózek Vulcano 3w1

Wózek Vulcano 3w1

Dzieci rodzą się całkowicie bezbronne i to rodzice odpowiadają za ich bezpieczeństwo i odpowiedni rozwój. Maluchy potrzebują kilku podstawowych elementów, które wchodzą w skład wyprawki. Jest to na pewno łóżeczko ze szczebelkami, ubranka, pościel i kocyki oraz wózek, w którym będą mogły jeździć na spacer. Jednak wózek nie może być byle jaki i musi spełniać kilka kryteriów.

Gdzie znaleźć wózki marki Bebetto?

bebetto vulcano 3w1Mogłoby się wydawać, że każdy wózek jest taki sam, bo przecież ma koła, miejsce dla malucha, budkę, czy poręcz do prowadzenia. Jednak poza tymi podstawowymi elementami, musi on spełniać jeszcze wiele funkcji, które mają bezpośredni wpływ na jego jakość. Młodzi rodzice często kierują się opiniami innych rodziców, którzy wybór wózka mają już za sobą, a nawet z doświadczenia mogą polecić jakiś konkretny model. Już od kilku sezonów, prym wiedzie wózek Bebetto Vulcano 3w1, który jest praktyczny, komfortowy i tani jak na swoją klasę. Firma Bebetto jest znana na polskim rynku od wielu sezonów, gdyż jej wózki mają wysoką jakość i przystępną cenę. Dla rodziców, którzy wolą zrobić zakupy raz, a porządnie, wózki w zestawach 3w1 są idealne, ponieważ kupując jeden, otrzymują aż trzy elementy niezbędne dla każdego maluszka. Komplet składa się z gondoli, czyli głębokiego wózka przeznaczonego dla dzieci od urodzenia aż do około szóstego miesiąca życia, spacerówkę dla dzieci potrafiących już samodzielnie siedzieć i fotelik samochodowy przeznaczony dla maluchów od urodzenia. Wszystkie trzy elementy są montowane na jednym i tym samym stelażu, więc oszczędzamy dużo miejsca. Po złożeniu nie zajmuje on wiele miejsca, więc bez problemu spakujemy go do bagażnika samochodu. Wózek Bebetto Vulcano posiada w zestawie moskitierę przeciw owadom, folię przeciwdeszczową pasującą na gondolę i spacerówkę oraz torbę pielęgnacyjną.

Wyposażenie wózka jest zawsze uzależnione od wybranego modelu. Niektóre posiadają mufkę na dłonie, która świetnie się sprawdza w zimowe spacery, parasolkę, czy nakładany na nóżki ocieplany kombinezon. W razie potrzeby zawsze można dokupić potrzebne elementy, choć w zestawach trzy w jednym, najczęściej znajdują się wszystkie najważniejsze dodatki, dlatego też właśnie ten model wózka jest najczęściej wybierany przez klientów.