You are currently viewing Wybieramy ślubne dekoracje na salę

Wybieramy ślubne dekoracje na salę

Kwiaty stanowią jeden z najistotniejszych elementów dekoracyjnych sali weselnej, a także kościoła i domu. Z tego właśnie względu warto wybierać takie kompozycje, które będą pojawiać się jako stały element wystroju, a bukiety na stoły weselne będą stanowiły ważny dodatek. Jest to temat, który chętnie poruszają panny młode i szukają najładniejszych dekoracji. Warto więc zapoznać dokładniej z przykładowymi inspiracjami, aby znaleźć dokładnie to, co będzie nam odpowiadało, a także aby zorientować się, co jest modne w danym sezonie.

Najciekawsze ślubne dekoracje

ślubne dekoracje w białymstoku na salęZ każdym sezonem pojawiają się coraz to nowsze pomysły oraz bardziej zaskakujące rozwiązania, dzięki którym wnętrza pomieszczeń mogą zmienić się w magiczne miejsce. Jedne osoby stawiają na dekoracje w stylu glamour, dla innych bardziej odpowiednie są motywy boho. Gusta są różnorodne, jednak bez względu na wybrany motyw warto pamiętać o jednym dodatku, który będzie zawsze towarzyszył idealnemu wystrojowi i są to oczywiście kwiaty. Warto zadbać o ślubne dekoracje w białymstoku na salę. Większość kobiet uwielbia kwiaty, dlatego to właśnie one przeważnie odpowiadają za wybór najbardziej odpowiednich kompozycji na weselne stoły. Zanim jednak podejmie się decyzję ostateczną, warto zastanowić się, jaki rodzaj kwiatów ma się pojawić w dekoracjach. Jeżeli ma się wybrane kiery do bukietu ślubnego, warto również zatroszczyć się o to, aby w kompozycjach ustawionych na stołach znalazły się te same rośliny. Dzięki temu każdy z elementów będzie do siebie pasował, a sam wystrój będzie miły dla oka. W poprzednich sezonach bardzo popularne były zarówno hortensje, jak i goździki, gipsówka czy piwonie. Bardzo klasycznym wyborem są róże oraz modna eustoma. W dekoracjach doskonale sprawdzą się także tulipany, które są dostępne w kwiaciarniach czy na giełdach kwiatowych przez cały rok.

Również kolor wybranych do kompozycji rodzajów kwiatów będzie mieć znaczenie. Jeżeli wybrana została barwa przewodnia wesela, warto zadbać o to, aby część kwiatów znajdujących się na stołach weselnych również była w takim odcieniu. Należy jednak unikać zbytniego przytłoczenia jednym kolorem, przez co może stać się na sali zbyt ciemno. W pomieszczeniach, do których nieznacznie dociera świtało dzienne, mogą sprawdzić się kwiaty białe, w odcieniach ecru albo jasnoróżowych. W bardziej oświetlonych można wybrać czerwone czy fioletowe.