You are currently viewing Wybieramy stoły do mieszkania

Wybieramy stoły do mieszkania

Od jakiegoś czasu zaczęłam mocniej interesować się tematyką aranżacji wnętrz. Jak byłam dzieckiem to uwielbiałam tego typu rzeczy. Potem pochłonęły mnie codzienne sprawy i teraz dopiero przypomniała sobie o mojej pasji. Zrobiłam nawet kurs aranżacji wnętrz i na razie, po zmienieniu wnętrza swojego domu, pomagam projektować poszczególne pomieszczenia w domach mojej rodziny oraz znajomych. Coraz bardziej podoba mi się to zajęcie. 

Dębowy stół dla miłośników elegancji

stoły drewniane warszawaKażdy z nas na pewno jak był mały to miał jakieś swoje ulubione zajęcie. Jednym z moich ulubionych było oglądanie kolorowych czasopism poświęconych aranżacjom wnętrz, a także nieśmiałe próby ich projektowania na własną rękę. Im byłam starsza, tym mniej czasu poświęcałam projektowaniu wnętrz, aż w końcu całkowicie odłożyłam na bok swoją pasję. Jakiś czas temu zyskałam nieco więcej wolnego czasu i musiałam go w jakiś kreatywny sposób zagospodarować. Postawiłam więc na powrót do pasji z dzieciństwa. Zapisałam się na kurs aranżacji wnętrz i od jakiegoś czasu sprawdzam swoje umiejętności projektując własne mieszkaniu lub pomagając w tym najbliższym. Aktualnie aranżujemy dom po remoncie moich rodziców. Mieszkają oni w Warszawie, gdzie jest dużo możliwości na znalezienie ciekawych mebli i dekoracji. Postawiliśmy przede wszystkim na drewno. Aktualnie aranżujemy salon połączony z jadalnią, który ma być częścią reprezentacyjną. Długo szukaliśmy się stołu do jadalni. Na szczęście okazało się, że jak chodzi stoły drewniane warszawa ma bardzo szeroką ofertę sklepów, które tego typu stoły i inne drewniane meble oferują. Znaleźliśmy w końcu idealny stół, który spodobał się moim rodzicom. Wykonany z ciemnego dębu wprowadza do wnętrza elegancki, klasyczny klimat, na którym rodzicom bardzo zależało. Do stołu dobraliśmy już krzesła i odpowiednie dodatki i niedługo pojawi się ostateczny rezultat. 

Po wielu latach przerwy powróciłam w końcu do mojej wielkiej pasji, jaką jest aranżacja wnętrz. Teraz, będąc po kursie, mam możliwość pomagania moim najbliższym w profesjonalnym urządzaniu ich mieszkań i domów. Obecnie pomagam swoim rodzicom, którzy remontowali praktycznie całe mieszkanie. Znaleźliśmy po długich poszukiwaniach idealny stół do salonu oraz pozostałe meble. Teraz będziemy wykańczać wnętrza.