You are currently viewing Wygodna koszula mundurowa

Wygodna koszula mundurowa

Białe koszule uważane są przez wszystkie służby mundurowe za niepraktyczne, z dość uzasadnionych powodów. Biała koszula brudzi się szybko, i musi być prana praktycznie codziennie, zwłaszcza w warunkach pracy na zewnątrz budynków. Pracownicy mundurowi preferują więc koszule w dowolnych innych kolorach, mniej podatnych na zabrudzenie.

Nowoczesne koszule dla formacji mundurowych

niebieskie koszule munduroweW naszej firmie od niedawna przyjęty został nowy wzór umundurowania, zapożyczony głównie od zagranicznych mundurów terenowych formacji policyjnych. W skład munduru wchodzą niebieskie koszule mundurowe, które od razu po wprowadzeniu do inwentarza zostały bardzo lubianym elementem wyposażenia, do tego stopnia iż pierwszy sort rozszedł się praktycznie w jeden dzień przez wnioski o wymianę umundurowania. Nie jest to szczególnie zaskakujące, biorąc pod uwagę jakość nowych koszul. Są one doskonale przystosowane do zadań mundurowych, i w przeciwieństwie do galowych koszul garniturowych, nie krępują ruchu i nie ograniczają możliwości obrony w razie konieczności. Są ponadto bardziej uniwersalne, gdyż przeznaczone są do noszenia w dowolnej porze roku, bez żadnych ograniczeń. Producent koszul szyje dwie wersje, jedną letnią, z krótkimi rękawami, i drugą bardziej uniwersalną, mającą rękawy długie. Obydwie wersje nie różnią się od siebie żadnymi innymi detalami, i mogą być stosowane zamiennie, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Są to koszule przeznaczone do użytku podczas pracy mundurowej, więc oprócz komfortowego kroju mają również kilka elementów niespotykanych w innych rodzajach odzieży. Pagony na ramionach posiadają szlufki, które mogą być użyte do komfortowego zawieszania słuchawek radiotelefonów lub okablowania od wyposażenia elektronicznego, podobnie jak spełniające identyczne zadanie zaczepy pod klapą kieszeni.