You are currently viewing Wymiana uszkodzonej klawiatury

Wymiana uszkodzonej klawiatury

Sprzęt od Apple nie należy do najbardziej wytrzymałych, ani też nie jest tak łatwy w obsłudze jak większość pozostałych urządzeń elektronicznych od konkurencji, aczkolwiek z jakiegoś powodu w firmie preferowane są kompaktowe laptopy, Macbooki, od Apple. Z racji ich delikatnej konstrukcji, często wymagają serwisowania, zwłaszcza jako sprzęt służbowy.

Naprawa klawiatury w laptopie

wymiana klawiatury macbook mokotówKlawiatury są bodaj najsłabszym elementem dowolnego modelu Macbooka, i wielokrotnie słyszeliśmy od pracowników iż nawet zwykła klawiatura w laptopach od producentów niszowych ma większą odporność na praktycznie każde przeciążenia. Uszkodzenia muszą być więc usuwane natychmiast, jeśli pracownik ma mieć możliwość wykonywania swoich zadań bez większych przestojów, związanych z naprawą. Tu niestety pojawia się kolejny problem, a mianowicie trudność naprawy, gdyż okazuje się iż konstrukcja owych urządzeń jest drastycznie inna niż w normalnych komputerach przenośnych, a z tego powodu w niewielu serwisach przeprowadzana jest wymiana klawiatury Macbook Mokotów ma za to jeden z najbardziej rnomowanych i polecanych serwisów urządzeń Apple, wykonujących naprawy pogwarancyjne i serwisowe. Jest to także jeden z niewielu warsztatów komputerowych w których można wymienić klawiatury, matryce czy podzespoły w praktycznie każdym modelu Macbooka, oraz aktualizować ich oprogramowanie w sposób sprawny i bezpieczny.

Dla osób posiadających sprzęt od Apple jest to najbardziej polecany punkt naprawczy, gdyż niemal nie zdarza się by zgłoszona usterka nie została tam naprawiona. Salon ten ma status punktu serwisowego producenta, toteż może zamawiać części, lub nawet urządzenia zastępcze, gdy naprawiany jest laptop posiadający jeszcze ważną umowę gwarancyjną lub ubezpieczenie.