You are currently viewing Wytrzymałe podkładki samoprzylepne

Wytrzymałe podkładki samoprzylepne

Każdy mebel, znajdujący się na powierzchni podłogowej, a także dosyć często przesuwany po podłodze, z czasem może powodować uszkodzenie zastosowanych na powierzchni podłogowej materiałów wykończeniowych. Najbardziej podatne na ścieralność oraz uszkodzenia są panele podłogowe, wówczas warto zaopatrzyć się w artykuły ochronne.

Stopki filcowe do mebli

stopki samoprzylepneZabezpieczenie powierzchni podłogowej przed uszkodzeniami, związanymi z częstym przemieszczaniem mebli po podłodze, jest kluczowe dla zachowania estetyki wizualnej pomieszczenia, a także trwałości zastosowanej podłogi. Dlatego też, użytkownicy wnętrz wyposażonych w meble, korzystają z wytrzymałych podkładek filcowych, które charakteryzują się doskonałą amortyzacją ciężaru mebli takich jak fotele, sofy, stoliki, czy też szafki. Podkładki filcowe wyposażane są fabrycznie w powłokę samoprzylepną, dzięki czemu ich montaż jest niezwykle prosty oraz błyskawiczny. Stopki samoprzylepne znajdą zastosowanie na spodniej powierzchni dosłownie każdego mebla zastosowanego w pomieszczeniu, mającego bezpośredni kontakt z powierzchnią podłogową. Skutecznie chroni to przed uszkodzeniem powierzchni podłogowej, a także przed utratą estetycznego wyglądu oraz fabrycznej struktury zastosowanego na podłodze materiału wykończeniowego. Warto więc zapoznać się z możliwościami nabycia oraz zastosowania specjalnych podkładek filcowych w różnych rozmiarach.

Dostępne są one do nabycia w praktycznie każdym markecie z artykułami przemysłowymi, oraz w sklepach z wyposażeniem gospodarstw domowych. Po zapoznaniu się z dostępnym asortymentem, możemy dokonać zakupu stopek filcowych w rozmiarze najbardziej odpowiadającym nam pod względem konfiguracji zastosowanego mebla. Powłoka samoprzylepna, umożliwia szybkie i trwałe przymocowanie zabezpieczenia.