You are currently viewing Wzmocniony futerał na telefon

Wzmocniony futerał na telefon

 

Praca na placu budowy wymagała ciągłej możliwości komunikacji, nie tylko z pracownikami, ale również z dostawcami i ekipami zewnętrznymi, i mimo możliwości wykorzystania krótkofalówek, większość z brygadzistów, w tym i ja, na terenie budowy ciągle używała telefonów w tym celu. Nie było to jednak tak łatwe jak mogło się zdawać, gdyż telefon był ciągle narażony na uszkodzenia i możliwość całkowitego zniszczenia, bez odpowiednio wysokiego poziomu ostrożności.

Najwytrzymalsze futerały na telefony

futerał na iphone 8Wielu kolegów musiało oddać urządzenia do naprawy po kilku miesiącach pracy, zarówno przez uszkodzenia mechaniczne i uderzenia, jak i zalanie, i często okazywało się iż standardowe futerały zapewniają tylko ograniczoną ochronę przed wszystkimi możliwymi na placu budowy uszkodzeniami. Jednak od niedawna, kilku kolegów zaczęło używać bardzo futurystycznie wyglądających futerałów, które nie tylko posiadały imponujący wygląd, ale również niemal niezniszczalną budowę. Testowany przez nas futerał na iphone 8 znosił nawet największe obciążenia, bez trudu wytrzymując uderzenia młotem wyburzeniowym, lub przejechanie załadowanym samochodem ciężarowym. Futerał ten posiadał również bardzo skuteczne uszczelnienie, pozwalające na zanurzenie telefonu nawet do sześciu metrów bez obawy o uszkodzenia i zalanie. Owy futerał przypominał bardziej pudełko na telefon, gdyż od samego urządzenia był niemal dwukrotnie większy, a jedynym jego mankamentem była właśnie owa trudność do przenoszenia sprzętu w kieszeni. Futerał posiadał jednak klipsy do łatwego zamocowania na pasku czy klamrze spodni roboczych, jak również możliwość dołączenia smyczy i pasa nośnego do obudowy.

Owa ogromna wytrzymałość przede wszystkim spowodowana była przeznaczeniem tych futerałów do użytku właśnie na placach budowy czy też w zakładach przemysłowych, gdzie łatwy dostęp do telefonu był wymagany, aczkolwiek istniała realna możliwość wystąpienia uszkodzenia sprzętu. Jednak wiele pozytywnych opinii na temat owego futerału usłyszeliśmy również od entuzjastów sportów ekstremalnych, którzy również wystawiali telefony na działanie bardzo szkodliwych warunków podczas wykonywania dyscyplin. Futerały te sprawdzały się idealnie również i tam, znosząc bez szwanku uszkodzenia które zniszczyłyby mniej wytrzymałe modele.