You are currently viewing Zakup stalowych garnków

Zakup stalowych garnków

Lubię spędzać dużo czasu w kuchni, co w konsekwencji oznacza, że wszystkie kuchenne sprzęty i naczynia, które posiadam, a które nie są najwyższej jakości, dość szybko zaczęły się zużywać. Ostatnio postanowiłam, że pora coś zrobić ze starym kompletem garnków, które są już poobijane i dalekie od ideału pod względem wyglądu i działania.

Garnki marki Kinghoff

garnki stalowe KINGHOFFByło dla mnie oczywiste, że jeśli już mam coś zmieniać, to kupię komplet garnków, a nie tylko jeden czy dwa, żeby zastąpić te najbardziej zniszczone. Chciałam mieć w końcu coś porządnego, w czym będzie się mi naprawdę dobrze gotować. No i zostaje jeszcze kwestia estetyczna, bo uważam, że komplet garnków w tym samym stylu prezentuje się o niebo lepiej niż gdy każdy jeden jest od innego producenta. Poczytałam trochę o różnych rodzajach garnków i uznałam, że najlepsze dla mnie będą garnki stalowe. Trafiałam na wiele pozytywnych opinii o kilku znanych producentach, w tym Kinghoff i postanowiłam porównać ceny ich garnków, zanim się na coś zdecyduję. Poszukiwania zaczęłam, rzecz jasna, w sieci, gdzie bez problemu znalazłam garnki stalowe Kinghoff do kupienia w zestawach oraz pojedynczo i to w całkiem atrakcyjnej cenie. Koszt wysyłki nie był wcale duży, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że zamierzałam zrobić całkiem spore zamówienie na komplet czterech stalowych garnków z pokrywami i z rondelkiem do tego. Spodobały mi się, są proste, nowoczesne i eleganckie, zrobione z wypolerowanej stali.

Dno garnków jest wielowarstwowe, co, jak przeczytałam, przekłada się na trwałość produktów. Uchwyty się nie nagrzewają, pokrywki mają otwór do odprowadzania pary, a w środku jest miarka, więc zawsze będę wiedziała ile litrów płynu jest w danym garnku. Zamówienie dotarło do mnie już po dwóch dniach i od razu mogłam zacząć testować nowy zakup.