Zakupy w sklepie upominkowym

W mojej pracy jest taka tradycja, że przed Świętami Bożego Narodzenia każdy robi każdemu prezent. Nie ma nas w firmie dużo, ale kupić nawet kilka drobnych upominków nie jest tak łatwo. Postanowiłam kupić wszystkie upominki w jednym sklepie. Mniej więcej wiedziałam, co lubi każda osoba pracująca w mojej firmie, dlatego pozostało mi dokonać zakupów. Wybrałam się na poszukiwania w piątek po pracy licząc, że znajdę odpowiednie prezenty dla moich znajomych z pracy.

Znalazłam sklepik z dużą ofertą upominków

popularny sklep z upominkamiPo pracy pojechałam do centrum miasta na poszukiwania odpowiedniego sklepu. Słyszałam kiedyś, że w centrum jest jakiś popularny sklep z upominkami, trochę mi zajęło zanim go znalazłam, ale kiedy już dotarłam na miejsce byłam bardzo zadowolona. Sklep był naprawdę bardzo duży. Dzięki temu bez trudy znalazłam odpowiednie upominki dla wszystkich znajomych. O popularności tego sklepu świadczył ruch klientów. Mimo, że była już późna pora i sklep niedługo miał zostać zamknięty w środku było dużo ludzi i praktycznie każdy miał coś w koszyku. Byłam zadowolona również z cen. Nie były one zbyt wygórowane. Oprócz prezentów zaopatrzyłam się również w papier i torebki do zapakowania prezentów. Bez problemu mogłam zrobić całe zakupy w jednym sklepie i oszczędzić czas na bieganie od sklepu do sklepu. Obsługa również była bardzo przyjemna. Kilka razy zostałam zapytana czy w czymś można mi pomóc, ale za każdym razem pracownicy robili to w sposób grzeczny i nienatarczywy. Szeroka oferta sklepu sprawiła, że każdy mógł znaleźć w nim coś dla siebie. Mimo tego, że moi współpracownicy są bardzo różni nie miałam problemów ze znalezieniem odpowiedniego towaru. Dowiedziałam się również, że sklep prowadzi sprzedaż internetową, dlatego zawsze gdybym czegoś potrzebowała mogę sprawdzić w ich bazie, czy mają odpowiedni produkt. Jeśli nie mają go w sklepie stacjonarnym, dostawę dostanę gratis. 

Byłam bardzo zadowolona z zakupów tym sklepie. Kiedy w pracy kilka osób spytało mnie, gdzie kupiłam dla nich prezent, okazało się, że każdy wie gdzie to jest i sami chętnie robią tam zakupy. Wyglądało na to, że ten popularny sklep słusznie zdobył swoją dobrą renomę. Sama zamierzam tam jeszcze nie raz udać się na zakupy. Z pewnością znajdę tam nie tylko prezenty, ale również coś dla siebie.