You are currently viewing Zalety męskiej walizki kabinowej o wymiarach 55x40x20

Zalety męskiej walizki kabinowej o wymiarach 55x40x20

  • Post author:
  • Post category:Moda

Od dłuższego czasu myślałem nad zakupem nowej walizki. Stara już się do niczego nie nadawała, ale dobrze mi służyła przez piętnaście lat. Byłem z niej bardzo zadowolony, ale nie mogłem znaleźć walizek tej samej firmy. Musiałem zdecydować się na zakup walizki od nowego producenta. Koniecznie trzeba było zapoznać się z ofertami i opiniami klientów.

Zakup męskiej walizki kabinowej 55x40x20

męska walizka kabinowa 55x40x20Zacząłem przeglądać strony internetowe, licząc, ze szybko znajdę odpowiednią walizkę, która zastąpi moją starą. Nie mogłem jednak nic znaleźć, bo albo walizki były za drogie, albo za małe. Mój kolega Tadeusz powiedział mi, że zna sklep stacjonarny, który ma sporą ofertę walizek. Powiedział, że na pewno będzie tam ładna męska walizka kabinowa 55x40x20. Pojechałem tam po pracy i okazało się, ze faktycznie sprzedawca posiadał bardzo ładne walizki w różnych wymiarach. Znalazłem interesujący mnie egzemplarz i wypytałem o parametry. Nie dość, że była to walizka bardzo ładna z wyglądu, to jeszcze okazało się, że jest bardzo wytrzymała i pojemna. Do jej stworzenia użyto specjalnego polipropylenu , który jest materiałem bardzo odpornym na uszkodzenia mechaniczne. Nie twierdziłem, że będę walizką rzucał, ale w czasie podróży często może się zdarzyć sytuacja, ze walizka upadnie z jakiejś wysokości. Spytałem się sprzedawcy o cenę walizki. Powiedział, ze cena jest dosyć atrakcyjna, bo producent dopiero testuje nową linię tych wytrzymałych walizek. Stwierdziłem, że to bardzo dobra okazja, by spróbować czegoś nowego. Co prawda,  na początku chciałem kupić produkt, który posiada już jakieś opinie, ale jak się trafiła taka wytrzymała walizka, to czemu nie spróbować?  Kupiłem walizkę i po przyjeździe do domu mogłem już ją zapakować. Szykował mi się wyjazd firmowy do Hamburga, wiec była to idealna okazja do przetestowania nowej walizki. 

Byłem przekonany, że na pewno się sprawdzi w czasie podróży służbowej. Okazało się, ze była to znakomita okazja do przetestowania jej wytrzymałości. Na drodze pojawił się nagle jakiś dziwny przypadek i kierowca autobusu musiał nagle zahamować. Okazało się później, ze walizki w luku bagażowym było przewrócone, a niektóre pęknięte. Mojej nie stało się nic, więc byłem przekonany i nadal jestem, że był to bardzo dobry zakup na lata.